logo

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alanda bulabilirsiniz.

E-ticaret sitesi internet üzerindeki satış işlemlerinin yapıldığı alanı ifade eder. İnternet üzerinden ürün alabileceğiniz/ satış yapabileceğiniz herhangi bir site, e-ticaret sitesi olarak tanımlanır.
E-ticaret sitesi kurulum maliyetleri değişiklik göstermektedir. Burada şirket kurulumu, ürün tedariği, kargo ve ödeme sistemleri ile anlaşma, e-ticaret paketi seçimi gibi temel noktalara dikkat edilerek bir maliyet çıkarılabilir. Sektör farklılığı da göz önüne alındığında e-ticaret maliyeti değişiklik göstermektedir. Ancak E-ticaret Sitesi maliyeti noktasında ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre paket fiyatı değişiklik göstermektedir.
CESOFT e-ticaret sitenizin tüm kurulum aşamalarında ve sonrasında sizlere destek oluyor. Online destek hizmetimiz (ticket) 7/24 telefon destek hizmetimiz, yardım dokümanlarımız hem de ücretsiz eğitimlerimiz ile e-ticaret yolculuğunuzda sizleri asla yalnız bırakmıyoruz. Tüm sorularınız ve destek ihtiyaçlarınız için her an bize ulaşabilirsiniz.
Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler e-ticaret fiyatımızda dahildir. Bu hizmetler için farklı bir ücret ödemenize gerek yok. Her sene yıllık olarak ücret karşılığında yenilenmektedir. Eğer kendi alan adınız varsa bu alan adında sitenizi kullanabilirsiniz.
Yıl içerisinde farklı versiyonlarla duyurduğumuz yazılım güncellemelerimiz kapsamında yeni güncellemelerimiz ve bazı özelliklerimiz ücretsiz olarak sitenize yansımaktadır.
Evet, taşıyabilirsiniz. Hali hazırda hizmet aldığınız altyapı sağlayıcınızdan ürünlerinizi ve linklerinizi içeren bir XML yardımıyla direkt altyapımıza çekebiliyoruz. Sonrasında diğer düzenleme ve site ayarlarınızı kolayca yapıyorsunuz. Altyapı taşıma hakkında kapsamlı bilgi için e-ticaret uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sizi Arayalım!

Form alanlarına bilgilerinizi doldurarak sizlerle iletişime geçmemizi sağlayın.

Bizi Arayın

Soru ve önerileriniz için çekinmeden arayınız.

0850 242 1621
E-posta Gönderin

Bize e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

info@cesoft.com.tr

Demo talep formu.