logo
ZORLU ÇÖZÜMLERİ

MÜMKÜN KILIYORUZ

Amacımız, tutkumuzu ve uzmanlığımızı teknoloji ile birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün kılacak çözümler üretmek.

1988 yılında Bursa’da eşarp ve şal alanında faaliyete başlayan firmamız, kaliteden ödün vermeyerek imal ettiği ürünleriyle beğeni toplamış, ürettiği kaliteli ve ekonomik ürünlerle Türkiye’nin saygın firmaları arasında yerini almaya başlamıştır. 2006 yılında Asgoldas Tekstil San. Tic. Lmt. Şti. olarak yeniden yapılanma oluşturularak 2012 yılından itibaren UİB ihracat ödülleri kazanmıştır.

Bursa NOSAB Bölgesinde 5000 m2’lik fabrikamızda armürlü ve Jumbo jakarlı dokuma,iplik büküm,dijital baskı ve devere makinaları ile kendi markalarımıza ve fason olarak üretime geçilmiş, Bursa’da ve İstanbul Sultanhamam’da toptan satış mağazalarımız açılmış, yurtiçi esnaflarımıza rut planlaması yapılarak tur ekiplerimiz tarafından ziyaret edilmeye başlanmıştır.

Ayrıca Tahran’da İran geneline satış yapan toptan satış mağazamız ve boyahanemiz bulunmakta olup, yurtdışında da çalışmalarımız devam etmektedir.

DÜNYAYA ÜRETİYORUZ

Eşarp kullanımının bir kültürü temsil ettiği inancıyla, tesettür giyimi tercih eden veya etmeyen bütün bayanlara hitap etmek amacıyla eşarbın tarihsel kültüre ait olduğu benimsenmiştir.

Eşarp sadece bir başörtüsü olmaktan ziyade bir aksesuar ve moda kültürüdür. Eşarp saçları örten bir aksesuar olmakla birlikte, bazen zarif bir bayanın boynunu süsleyen şık bir aksesuar, bazen güzel bir kostümün şık bir tamamlayıcısı, bazen de giyimin modern bir parçasıdır.

1988'DEN BERİ

SEVDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ.
Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri odaklı, güvenilir, kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlarda, modanın trendlerini yakından takip ederek en şık eşarp ve şalları üreterek, sektörde hak ettiği yerini alan bir şirket olmayı hedefliyoruz. Yenilikçilik, devamlılık ve daima daha iyisini üretmek ve en ekonomik fiyatlarda müşterilerimize sunmakta iddialıyız.

ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTAN

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR
ÜRETİM ANLAYIŞI

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmek için hep birlikte karbon ayak izlerimizi azaltmalıyız. Bunun için çevreye duyarlı bir üretimi yüksek standartlarda gerçekleştiriyor, sürdürülebilir üretimi ve yaşam tarzını destekliyoruz.

Geri dönüşümün kaynakları korumaktaki önemini biliyor; bu nedenle geri dönüşümle elde edilmiş iplikler ile GRS ve RCS standartlarında da üretim yapabiliyoruz.